Sealmatech to marka, która prężnie się rozwija i została doceniona na rynku krajowym i europejskim. Sukces ten zawdzięczamy przede wszystkim sile zaangażowania i pasji, które wkładamy w realizację każdego zamówienia. Jednak naszą najmocniejszą stroną są produkty, które cechują się wysoką jakością i trwałością dzięki czemu przynoszą satysfakcję kupującym, co jest dla nas największą nagrodą.

Dzięki docenieniu naszej marki i jej oferty, postanowiliśmy rozszerzyć pola działania o świadczenie kompleksowych usług gumowania rolek i bębnów, wycinania uszczelek z płyt gumowych, silikonowych i uszczelkarskich. Dzięki temu możemy obsługiwać naszych klientów kompleksowo.

Oferujemy produkcję wyrobów gumowych, silikonowych, profili wytłaczanych, uszczelnień technicznych.

W ofercie mamy również tworzywa konstrukcyjne, zarówno półprodukty jak i gotowe detale.

Dlaczego właśnie my?

GWARANCJA JAKOŚCI

Polska produkcja gwarantująca światową jakość i konkurencyjne ceny produktów. 

BOGATA OFERTA

Prezentujemy kompleksową ofertę produktów i usług, więc wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w jednym miejscu bez konieczności korzystania z kilku różnych firm.

DORADZTWO

Aby spełnić wszelkie oczekiwania swoich klientów zapewniamy możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy naszych konsultantów służących poradami i pomocą.

ELASTYCZNA OFERTA

Działamy w systemie tailor made production – produkty szyte na miarę. Oferowane przez nas wyroby są produkowane stricte pod klienta. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta i zlecenia. Naszym kontrahentom zapewniamy wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia.

Nasze priorytety:

  • wysoka jakość produktów i usług,
  • twoja satysfakcja ze współpracy,
  • rozwój marki i doskonalenie oferty,
  • kompleksowość oferty,
  • terminowość,
  • długofalowe relacje z obopólnymi korzyściami.
× Jesteśmy na Whatsapp